N11'deki Xbox One S Gamepad orijinal midir?

• Konuyu başlatan MTEOR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
Bu model sanırım bluetooth versiyon değil. One S beyaz olan bluetooth uyumlu. Sonradan siyahları da çıktı ama bu bir önceki model. İlan ismi hatalı olabilir.
Yani şimdi bu Xbox One Gamepadi mi? Ben PC de kullanmak için bakıyorum One veya S olan modeli olması farketmez. Kablo ile kullanırım zaten bilgisayarda bluetooth yok. Önemli olan orijinal olması.

Kodu ile araştırdığımda normal One ve One S ile uyumlu olduğu yazıyor her yerde. Alabilirsiniz. Fiyatı da şu an çok uygun. PC'de kablolu veya bluetooth ile kullanılabilir.

Ürünü beğendiysen satın al. Gelince deneyip orijinal olup olmadığına karar verebilirsin. Bazı ürünlerin orijinal olduğunu anlaman için eline alman bile yetebiliyor. Beklediğin gibi değilse 14 gün içinde cayma hakkın mevcut.

GameEkstra güvenilir bir mağaza daha önce alışveriş yapmıştım, sayenizde ben de bir tane sipariş ettim umarım patlamayız :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı