N11'den 970 EVO Plus alınır mı?

yoshifu

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, N11'de N11'in kendi sattığı Samsung 970 EVO Plus 1TB SSD'yi almak istiyorum fakat alan 2 3 insan var, N11'in kendi satıcısında yaklaşık 200 TL daha ucuz. Hepsiburada'dan bilişim Store'dan mı alayım yoksa N11'den mi? Bilişimstore da yaklaşık 40 kişi yorum yapmış. 200TL daha pahalı olan yer burası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, N11'de N11'in kendi sattığı Samsung 970 EVO Plus 1TB SSD'yi almak istiyorum fakat alan 2 3 insan var, N11'in kendi satıcısında yaklaşık 200 TL daha ucuz. Hepsiburada'dan bilişim Store'dan mı alayım yoksa N11'den mi? Bilişimstore da yaklaşık 40 kişi yorum yapmış. 200TL daha pahalı olan yer burası.
Ben olsam Amazon'dan alırdım.

Sahte çıkma ihtimali olabiliyor, amazon gibi yerlerden alın.

Ben N11'den birçok alışveriş yaptım. Al gitsin. Ürün sana geldikten sonra ürünün geldiğini onaylamadan zaten para satıcıya gitmiyordu. Ekran kartımı N11'den almıştım. Olası bir durumda iade edersin/müşteri temsilcisine danışırsın.

Satıcı n11 ise hiçbir sorun olmaz alabilirsiniz. Ama satıcının n11'in kendisi olduğundan emin olunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı