N11'den alışveriş yapılır mı?

dikkatet3806

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar kendim alışveriş yapacağım. 15 yaşındayım. N11 hesabı açtım. TC kimlik numarası girip isim soy isim telefon numarası ürün sipariş etsem bir sıkıntı olur mu? Her şey kendi adıma olacak. TC kimlik telefon numarası. Bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kendim alışveriş yapacağım. 15 yaşındayım. N11 hesabı açtım. TC kimlik numarası girip isim soy isim telefon numarası ürün sipariş etsem bir sıkıntı olur mu? Her şey kendi adıma olacak. TC kimlik telefon numarası. Bir sıkıntı çıkar mı?
güvenilir kanka 3-4 senedir bir sıkıntı yaşamadım satıcıya dikkat et yeter

Hocam kredi kartı, TC kimlik no gibi bilgileri siteye giriyorsunuz ama N11 onları göremiyor.

Arkadaşlar asıl sorum n11 güvenilir mi değil? 15 yaşındayım tc kimlik numaramı vericem ve telefon numaramı vericem. Sistemde bu çocuk diyip ürünü göndermemezlik yaparlar mı? Bir sıkıntı yaşamam değil mi?

Arkadaşlar asıl sorum n11 güvenilir mi değil? 15 yaşındayım tc kimlik numaramı vericem ve telefon numaramı vericem. Sistemde bu çocuk diyip ürünü göndermemezlik yaparlar mı? Bir sıkıntı yaşamam değil mi?
Yok sıkıntı olmaz, ama başarılı satıcı, iyi değerlendirme almış olmalarına özen göster.

Senin yaşına inip orada kalmak istiyorum. :) Bir şey olmaz kankim, gönül rahatlığıyla alabilirsin. Bir şey diyen olursa bana söyle sen.

Yeni konular

Geri
Yukarı