N11'den Telefon Alınır Mı?

Xesstiano

Kilopat
N11'den S10 almayı düşünüyorum. Diğer sitelere göre fiyatı oldukça ucuz. Bir problem çıkar mı? Sorun yaşayanı çok gördüm, sizlere de danışmak istedim.

Link:

Satıcının yorumlarının çoğunda 2.el ürün yolluyorlar denilmiş. Ben olsam bu satıcıdan almazdım.

Mağaza yorumları olarak 536 yorum var ve puan olarak %100 verilmiş. N11 güvenilir ancak N11 satmıyor komisyon alıyor Mobifon satıcı taraf o yüzden olumlu olumsuz yorumları inceleyin.

Edit: Yorumlarda bir çok kişi kullanılmış telefon gönderildiğini söylemiş uzak durun riske girmeyin.

Alan arkadaşlarım var ama burada dikkat etmeniz gereken nokta satıcı. Yorumları okuyun, satıcının puanına bakın. Bu satıcıda genel olarak olumlu yorumlar var ama üstte arkadaşın dediği gibi olumsuz yorumlarda 2. el ürün gönderildi falan yazıyor o yüzden bende bir tedirgin oldum başka satıcılara bakabilirsiniz.

Dediğiniz gibi risk almayacağım ne de olsa yüksek bir meblağ. Büyük ihtimal Hepsiburada'dan veya Samsung bayisinden alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı