Çözüldü N3060 HD Graphics sistem UEFI destekliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mrtcnklll

Yoctopat
Daha fazla  
Soru başlıktaki gibi arkadaşlar. Windows 8.1 kuracağım şu anda Windows 10 Pro. Şimdiden teşekkürler.

• Ekran Kartı: Intel HD Graphics
  • İşlemci: Intel Celeron CPU N3060 1.60 GHz
  • RAM 4 GB
  • 32 Bit fakat 64 Bit destekliyor Windows 8.1'i 64 Bit kuracağım
  • BIOS versiyon: (İşinize yarar mı bilmiyorum.) 215
Bilgisayar bir sorundan dolayı açılmıyor. En fazla Windows simgesine kadar geliyor. Sorunla ilgili konu açtım fakat cevabımı alamadım. Konuya profilimden ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende C300 kullanıyorum UEFI desteği mevcuttur. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Ben Windows 11 de kullanıyorum sıkıntı çıkarmıyor 8.1 yerine anakartta gömülü gelen 10 Single langugageyi kullanırsanız sizin için daha iyi olacaktır.

Bilgisayarı rahat kullanmak amacıyla geçicektim fakat Windows 11 de rahat kullanılıyorsa ona geçeyim Windows 10 da güncel sürümlerde kasıyordu.

Bilgisayarı rahat kullanmak amacıyla geçmek için geçecektim fakat Windows 11 de rahat kullanılıyorsa ona geçeyim Windows 10 da güncel sürümlerde kasıyordu.

11 yüklemenizi tavsiye etmiyorum. Ben kendi bilgisayarımdada 11 kullandığım için bunada 11 kurdum fakat 10a göre yavaş çalışıyor. Siz 10'da kalın 11e geçmeyin. Ben zaten ISO'yu bypass ettiğim için 11 kurdum yoksa desteklemiyor.

Geri
Yukarı