Nakil İşlemi Nasıl Oluyor?

AnadoluFPS

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, herkese iyi akşamlar. Ben 10. sınıf öğrencisiyim. 10. sınıfı yeni okulumda devam edecektim. Fakat bu okulun bana uygun olduğunu düşünmüyorum. Uygun bulduğum bir okula nakil vermek istiyorum. Nakil süreçinde neler isteniyor? Ne gibi şeylere sahip olmam lazım? Bunları öğrenmek istiyorum.

Velin ile birlikte şuanda kayıtlı olduğun okulun müdürüne gidip durumu belirteceksin müdürde sana bir dilekçe yazıdırıcak velin imza atıcak sonra dilekçe işleme geçiyor. Bir hafta içinde sonuçlar büyük ihtimalle ama 2 haftayı da bulabilir. Bunu için veli onayı yani veli imzası yeterli.

Velin ile birlikte şuanda kayıtlı olduğun okulun müdürüne gidip durumu belirteceksin müdürde sana bir dilekçe yazıdırıcak velin imza atıcak sonra dilekçe işleme geçiyor. Bir hafta içinde sonuçlar büyük ihtimalle ama 2 haftayı da bulabilir. Bunu için veli onayı yani veli imzası yeterli.
Çok sağolun verdiğiniz bilgiden ötürü. :)

Teşekkürler verdiğiniz adresi inceleyeceğim. :)

Ben dün yani Pazartesi nakil istemiştim. Okula velinle gidiceksin puanın tutuyormu diye sorular soracaklardır. Müdüre hangi okulu istediğini söyleyeceksin ve bir dilekçe hazırlıcak ve velin imza atıcak olay bu kadar. Fakat ben dün nakil istedim fakat halen E-Okul'da nakil kısmında hiçbir şey göremiyorum. Bunun nedenini bilen varsa beni aydınlatırsa sevinirim.

Ben dün yani Pazartesi nakil istemiştim. Okula velinle gidiceksin puanın tutuyormu diye sorular soracaklardır. Müdüre hangi okulu istediğini söyleyeceksin ve bir dilekçe hazırlıcak ve velin imza atıcak olay bu kadar. Fakat ben dün nakil istedim fakat halen E-Okul'da nakil kısmında hiçbir şey göremiyorum. Bunun nedenini bilen varsa beni aydınlatırsa sevinirim.
Şu bulunduğumuz hafta için de çok fazla nakil işlemi olduğu için nakil işlemi gecikebilir en geç 2 haftaya belli olur diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı