Nanokatalog Ürün Tedarik Süreci

Adamlar kimi dolandırmış acaba?

Herkes er yada geç ürünü ve iadesini alıyor.
er yada geç mi birader dalga mı geçiyorsun güvenilirlik demek illa parayı vermek değildir adamlar 5-7 dedikleri 1 ay uzadı diyorum 1 ay. er yada geçmiş o zaman oraya er yada geç yazacaklar 5-7 iş günü yazmayacaklar hadi ona eyvallah. iade süreci de aynı halt 10 15 dediler 45 gün bekledim. güvenilirlik demek eninde sonunda paranı vermesi demek değildir.

Hahaha eminim güvenilirdir
Yaptıkları iş yanlış ancak ürün gelmez veya yanlış ürün gelirse iade yapıyorlar.
Mağdur oldum ancak paramın üzerine yatmadılar. Kuruşuna kadar geri aldım.
Olan zamanıma oldu. O yüzden bir daha alışveriş yapmama kararı aldım.

Dosya Ekleri

• IMG-20191110-WA0005.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Paranın üstüne yatamazlar orası ayrı zaten. 3 5 lira daha az diye o tarz sitelere bulaşılmaz 3-5 diyorsa 3-5 günde gelecek o ürün bana hadi bir ben madur olsam neyse diyeceğim gir şikayet vara yüzlerce kişi madur hep aynı şeyi yapıyorlar. Stokta var mı diye soruyosun admalar sırf satın alman için var diyorlar ben sordum var dediler 1 ay gelmedi ürün sebebini soruyorum robot gibi hepsi sistemsel sorundan dolayı özür dileriz ürün 3 gün içinde gelcek bi 3 gün daha oluyor yine aynı muhabbet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…