Nanokatalog üzerinden anakart satın alınır mı?

50 gündür bekliyorum net bir şey öğrensem telefonla sıkıntı yok benim için ama insan biraz huylanıyor tabi. 😅
Çok acele etme ya:) Evlen çoluk çocuk sahibi ol anca işte🤣 Nanokatalog tuhaflaşıyor gitgide:)

Ben 05.09.2019'da direksiyon seti sipariş verdim.Yaklaşık 60 gün gelmedi ürün.Hala bekliyorum.Arkadaşımdan geçici olarak direksiyon seti aldım onu kullanıyorum.Eğer şanslıysanız 20 günde de 10 günde de ürünü gelen müşteriler var.Site ile ilgili internetteki şikayetlere bir göz gezdirin.Ellerinde hiçbir ürün yok artık tamamen sipariş verildikden sonra yurtdışından temin ediliyor.Siparişlerinlerin birikmesini bekliyor da olabilirler, parayı işletiyor da olabilirler bunlar sadece tahmin.
Hocam iptal et siparişi. Ben de öyle 45 gün bekletildim geldi gelecek dediler ama gelmedi. Güvenilir yer ancak gelmeyince de gelmiyor başka yerden alırsın zaten 15 güne ancak paranı geri verirler. Bende öyle olmuştu ram alacaktım o ara. Gittim Hepsiburada’dan aldım tak diye geldi. Bir daha da nanokatalogdan kolay kolay bir şey almam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı