Nanokatolog'da Termal Macun Fiyatları neden ucuz?

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Arkadaşlar, her türlü sitelere girdim. Ama Nanokatolog fiyatı benim kafamı karıştırdı, fiyatı neden bu kadar ucuz? Hele ki Thermal Grizzly 41TL gibi bir fiyatı var.
Screenshot_3.png

Satın aldıktan sonra elinize geçmesi 6 haftaya kadar uzadığı için. Yurtdışından çekip getirtip burada satıyorlar. Bir nevi kılıf giydirilmiş Aliexpress.
(Hazır stoklarında bulunan ürünler dışında elbette, 5-7 iş günü yazısına aldanmayın sıvı metal aldım 42.gün elime ulaştı)

Bildiğim kadarı ile yurtdışı. Ellerinde stok her üründe olmuyor yurtdışından getiriyorlar, stokta yoksa beklemen gerekiyor ve garanti süreci yurtdışı olduğu için uzun sürüyor. Tabi daha detaylı bilen cevaplasın.
Ayrıca çok övende var çok şikayet eden de.

Yurt dışından getiriyorlar. Ayrıca getirmeleri 2 haftayı bulduğu oluyor. Sanırım bunlarla alakalı olabilir.

Normal fiyatı bana kalırsa. Gramı arttıkça fiyat da artıyor bu arada sağ tarafta işaretlediklerinizin bazılarının gramı daha fazla.

Bir de Nanokatalog genel olarak ürünlerini piyasaya göre daha ucuza satıyor. Bunun ilk sebebi ürünlerini yurt dışından getiriyor olmaları. Bu durumun iyi tarafı ürünlerin uygun fiyata satılması.

Kötü tarafı ise bazen elinize geçmesi 20 günü bulabiliyor. Acelesi olmayanlara tavsiye ettiğim bir sitedir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı