Oyun Nascar Heat 5 Ultimate Edition 52,31 TL

Nascar oyunları herkese hitap etmez ama az buçuk araba sevdalısı araba oyunu seven insanların nascar bilmemesi imkansız :D

Her şeyi geçtim 50 TL oyun en mantıklısı şöyle düşünün çiğ köfte dürüm bile 50-60 TL olmuş 1 tane çiğ köfte dürüm yemeyeceksin şu oyunu alacaksın ama araba oyunlarını seviyorsan tabii zaten daha önce araba oyunu oynamayan birisi bence bunu almasın onların yerinde olsam Forza alırım grafik olarak çok iyi bir kaliteye sahip bu tarz oyunlardan çok çok bir şey beklemeyin genel olarak.
50 liraya forza al sen.

Bilgilendirme için teşekkürler. 47 liraya bu işi kapatmış olduk :)
ödemeyi yaptıktan sonra my product bölümünde ne oyun ne kod görünüyor. Satın alımın üstünden 10 dakika geçti halen böyle benim gibi sıkıntı yaşayan oldu mu ?

Dosya Ekleri

• satın alımlarım kısmı .png
    satın alımlarım kısmı .png
    39 KB · Görüntüleme: 26
  • ürünlerim.png
    ürünlerim.png
    48,3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Bilgilendirme için teşekkürler. 47 liraya bu işi kapatmış olduk :)
ödemeyi yaptıktan sonra my product bölümünde ne oyun ne kod görünüyor. Satın alımın üstünden 10 dakika geçti halen böyle benim gibi sıkıntı yaşayan oldu mu ?
Desteğe ticket açın ilgilenirler. Ben bu siteden 5 adet random steam key aldım sadece 1 anahtar, oyun değil dlc içerdiği için talep açtım bana satın aldığım 1,5 dolarlık ücreti, site kredisi olarak verdiler oyunların keyinide geri çekmediler. Hem 4 oyuna sahip oldum hemde 1,5 dolar ile siteden tekrardan oyun alabildim.

1705233915569.png
17048508560547143261492561162671.jpg

@Verqil kodu aldınız mı son durum nedir?

Son düzenleme:
Dediğiniz gibi ticket açtım sorun çözüldü. Kodu aktifleştirdim bir problem yok. Teşekkürler.
Desteğe ticket açın ilgilenirler. Ben bu siteden 5 adet random steam key aldım sadece 1 anahtar, oyun değil dlc içerdiği için talep açtım bana satın aldığım 1,5 dolarlık ücreti, site kredisi olarak verdiler oyunların keyinide geri çekmediler. Hem 4 oyuna sahip oldum hemde 1,5 dolar ile siteden tekrardan oyun alabildim.

Eki Görüntüle 2084140Eki Görüntüle 2084142

@Verqil kodu aldınız mı son durum nedir?

Geri
Yukarı