Nasıl bilgisayardaki videolar TV'ye yansıtılabilir?

Fonksiyonlar

Hectopat
Makaleler
1
Mesela cartoon Network'ün sitesinden bir çizgi film izliyorum ve sitenin chromecast desteği yok. Sağ tık yapıp TV'ye yansıt deyince görüntü bozuk oluyor. Farklı bir yolu var mı? Mesela bilgisayarda karşıma çıkan tüm videoları televizyona yansıtabileceğim bir taktik.

Televizyon PC'den uzak.
Televizyon Android TV ve bozuk değil tüm özelliklere sahip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ağ üzerinde ve Miracast desteği varsa olur. Fakat ağ kalitesi de önemli.

Mesela cartoon Network'ün sitesinden bir çizgi film izliyorum ve sitenin chromecast desteği yok. Sağ tık yapıp TV'ye yansıt deyince görüntü bozuk oluyor. Farklı bir yolu var mı? Mesela bilgisayarda karşıma çıkan tüm videoları televizyona yansıtabileceğim bir taktik.

Televizyon PC'den uzak.
Televizyon Android TV ve bozuk değil tüm özelliklere sahip.

Chromecast derken? Sitenin Chromecast desteği mi oluyormuş? (bilmediğim için soruyorum)

Aynı ağ üzerinde ve Miracast desteği varsa olur. Fakat ağ kalitesi de önemli.
Miracast desteği vardır da kalite çok kötü oluyor. Ağ kalitesi düşük değil aslında ama görüntü bozuk.

Google'de üç noktaya bastığınızda yayınla seçeneği çıkıyor aynı ağa bağlı cihazlarda yayın yapabiliyorsunuz. Miracast desteği olması gerek diye biliyorum yener999 hocamızın söylediği gibi.
Görüntü bozuk oluyor siz denediğinizde normal mi? Yazılımlardan kaynaklı sorun diye düşünüyordum.

Geri
Yukarı