Nasıl bir yazı veya resim rastgele çoğaltarak desen oluşturulur?

Solistrakya

Hectopat
Daha fazla  
Mesela bir tasarım yaptın izinsiz alınmaması için ismini tekrar eden bir desen oluşturacaksın, bana bunun resimle yapılabilen ismi yöntemi lazım.

Mesela bir tasarım yaptın izinsiz alınmaması için ismini tekrar eden bir desen oluşturacaksın, bana bunun resimle yapılabilen ismi yöntemi lazım.
Hocam tasarıma (tasarımı yapan kişinin) Logosunu koyacağız, ve bu logoyu nasıl yapacağız diye mi soruyorsunuz? Çünkü şu cümleye anlam yüklemek için bayağı bir zorladım kendimi ama maksimum bu kadarı geldi aklıma.

Dosya Ekleri

• purple-background-blur-wallpaper-stock-photos-valentines-lilac-white-blurred-lights-violet-bac...jpg
    purple-background-blur-wallpaper-stock-photos-valentines-lilac-white-blurred-lights-violet-bac...jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 16
Evet.

Bilmediğim bir şeyi anlatırken saçmalamışım kusura bakmayın.

Bunu herhangi bir grafik tasarım programı ya da sitesinden yapabilirsiniz. Site olarak pixlr işinizi görecektir. Arka planı boş olarak bir tasarım oluşturup üstüne çizgiler, Logonuzun PNG'si ve yazılar ekleyip, PNG olarak kaydedeceksiniz. Daha sonra hangi tasarımınıza istiyorsanız o tasarımın üzerine atıp opaklığını düşürünce yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi şeffaf bir hal alacaktır.

Geri
Yukarı