Nasıl daha iyi satranç oynanır?

burk19

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben zaten uzun bir süredir satrançla ilgilenen biriyim. Satrança son zamanlarda daha da fazla merak saldım. Kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Sizlerin tavsiyeleri nelerdir?

Chess.com mobil uygulamasında ileri düzey dersler var, öneririm. Ben giriş seviyelerine baktım ve çok şey öğrendim.

Chess.com mobil uygulamasında ileri düzey dersler var, öneririm. Ben giriş seviyelerine baktım ve çok şey öğrendim.

Ben telefonda oynadığım için lichess.org kullanıyorum. Chess.com'u mobilde beğenmedim ama ders için indirebilirim tekrar. Hizmet ücretsiz mi?

Ben telefonda oynadığım için lichess.org kullanıyorum. Chess.com'u mobilde beğenmedim ama ders için indirebilirim tekrar. Hizmet ücretsiz mi?
Ücretsiz diye biliyorum, indireli uzun zaman oldu ama hala ileri düzey derslere erişebiliyorum, demek ki ücretsiz. Yoksa deneme sürümü bitti falan derdi.
Ücret istediği bir şey de var ama oyun sonu analiz için istiyor. Ders için istemiyor.

Evet analiz ücretliydi, teşekkürler derslere bakacağım.

Taşlarla değil karelerle oynadığın zaman. Bunu internette araştır ve üzerine çalış. Taşlarla değil karelerle oynamak. Böylelikle hata şansını hemen hemen sıfıra indirerek kendi yeteneklerin çerçevesinde gelişirsin.

Hocam merak ettiğimden soruyorum. Puanınız kaç chess.comda.

Teşekkür ederim.

Hocam merak ettiğimden soruyorum. Puanınız kaç chess.comda.

Teşekkür ederim.
Ben çok iyi değilim ya yeni başladım. Nereden bakıyoruz puana?
Rapid diye bir şey var o sanırım. 601 şuan. Evet Rapid diye geçen puan "rating"miş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…