Epic Games Nasıl destek maili gönderilebilir?

Galiba anlatamadım. Demek istediğim şey uzun zamandır epic games hesabımı kullanmıyordum, hesaba girerkende bana e postayla yeni hesap açma sekmesine yolluyor. Yani hesap heralde silindi. Kurtarmak içinde mail atmak istedim.

Hocam destek mailini buldunuz mu? Hesabım çalındı ve inatla benden ticket atmak için giriş yapmamı istiyor.

Artık mail kullanmıyorlarmış. Hesabına giriş yapıp destek açman lazımmış herhalde.

Hesabıma giriş yapamadığım için destek almak istiyorum ve hesabıma giriş yapıp mı yardım almamı istiyorlar? Nerenin Paradox'u bu.

Hesabıma giriş yapamadığım için destek almak istiyorum ve hesabıma giriş yapıp mı yardım almamı istiyorlar? Nerenin Paradox'u bu.

Gerçekten ben de anlamadım yeni hesap açıp giriş yaptım çalınan hesabın yeni mailini ne yapalım dediler öyle kurtardım hesabı.

Gerçekten ben de anlamadım yeni hesap açıp giriş yaptım çalınan hesabın yeni mailini ne yapalım dediler öyle kurtardım hesabı.

Gerçekten çok ilginç ama ya. Yine de mail atarak da hesap kurtarılabiliyormuş ama ben de bu sabah bu şekilde kurtarabildim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…