Nasıl level designer olurum?

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Lise 3.sınıfa geçen, matematik fen bölümü öğrencisiyim. Oyun yapımında harita/bölüm tasarımcısı olmak istiyorum. Bunun için hangi alanda kendimi geliştirmem hangi bölümü bitirmem lazım?
B1-B2 düzey İngilizcem var, Cryengine 5 programından basit, 3D bir harita yapmıştım daha önce. Hedefim Ubisoft gibi şirketlerde çalışmak.

Son düzenleme:
Merhaba, benim önceden hayalim Ps ss6 öğrenmekti öğrendim. Yan olarak oyun yapımı, programlamayı çok istiyorum. Hayalim. Ünity 3D 'de kendimi azıcık geliştirdim. Araba yolu yaptım uzun, yanlara ağaç, çimen, texture vs. gibi. Ama tek başına olmuyor. Ben lise sonum. İstersen Facebook yada benzeri bir programla konuşup birlikte çalışabilir birbirimizin eksiklerini tamamlayabiliriz.

Neden olmasın? Fakat daha önce hiç Unity kullanmadım, kullananı izlemedim. Dediğim gibi Cryengine 5 kullandım. Programlama kısmını ise Cryengine 5 örneklerinden birini indirip onunkini kullandım, haritayı kendim oluşturdum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı