Nasıl Moderatör Olunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer iyi bir çocuk olabilirsen belki sende bir gün mod olabilirsin evlat.
2013 yılı üye olmuştum bu kanala. 2015 yılına kadar binlerce mesaj ve binlerce beğenim bulunuyordu. Ne olmuş moderatör olamadık diye, hayallerimizi satmadık ya:) Şaka bir yana askerlik vesilesiyle gittim geldim ve yeni bir hesapla yeniden başladım. Önemli olan moderatör olmak değil bence, arkadaş ortamı ile iyi vakit ve paylaşım geçirmek daha güzel.

Yastığının altına süt dişini bırakırsan moderatörler akşam GTX1080 ile değiştiriyormuş :D
Hahahha kahkaha attim ama :D.
Ya ben arada cevaplanmis konulara troll niyetine mesaj atiyorum bu bir etki yaratir mi :D. @Recep Baltaş Hocam hep GTX 1080 TI GTA 5 kaldirir mi diye size sormak istedim?

Son düzenleme:
Arkadaşlar iyi gülmüşsünüz tamam da, fazla abartmayalım lütfen. Ben "Recep Baltaş, beni moderatör yap" demedim. Ne gibi şartlar gerekli dedim. Sağolsun @Recep Baltaş, konumu dikkate alarak cevaplamış. Daha fazla kirletmeyelim konuyu. Saçma sapan, çocukça şakalar da yapmayalım.

Sanirim cocukca derken bana dediniz :). Tamam kabul ama hep Recep Baltaş'a hep bunu sormak istemistim ve ne cevap verecek cok merak etmistim.

Olmak istiyorum demişsiniz ? Daha 409 mesajınız var ve moderatörlüğü sizden daha çok hakeden insanlar var, sizin moderatör olmayı düşünmeniz bile bana mantıksız geliyor.

İnsanlara daha çok yardım etmek için moderatör olmanıza gerek yok, önemli olan insanın yardım etmeyi gönülden istemesi.

Sosyal'de moderatörlük sandığınız kadar kolay değil, tekrar düşünün bence :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı