Nasıl özgün nick bulunur?

295069

Hectopat
Merhabalar, kendime böyle ömür boyu kullanabileceğim sadece bende olacak özgün bir nick arıyorum. Ve alakalı bir şey olsun istiyorum. İnternetten araştırdım fakat sizin de tavsiyenizi alayım dedim. Şu anki nickim cylns çok özgün ve benim açımdan anlamlı fakat değiştireceğim.

Yani, internetten araştırdığın isimler başka birisi tarafından bulunmuş doğal olarak özgün değiller.
Eğer özgün bir nick istiyorsan kendinden yola çıkmalısın, anlam yüklemelisin.

Merhabalar, kendime böyle ömür boyu kullanabileceğim sadece bende olacak özgün bir nick arıyorum. Ve alakalı bir şey olsun istiyorum. İnternetten araştırdım fakat sizin de tavsiyenizi alayım dedim. Şu anki nickim cylns çok özgün ve benim açımdan anlamlı fakat değiştireceğim.
Bak şimdi NeocruZZ nicki bana ait çünkü tamamen kendim düşünerek buldum. Gerçi CS maçında karşı takımdan bir yabancı nickini çok havalı oyun sonunda çalacağım yazmıştı ama olsun ben zaten her platformda kaptım bu nicki :D Nasıl bulduğumu anlatayım:

Instagramda bir arkadaşımın eski nicki Naeqrutz'du. Bana bu nick hoş geldi daha önce duymadığım görmediğim farklı bir nickti bunu kullanmayı düşündüm. Sonra dedim ki neden biraz değiştirmiyorum. Okunuşu ve yazılışı daha düzgün olsun dedim ve deneye deneye en sonunda bu nicke karar verdim. Hem yazıldığında gözüme hoş geldi hem de okunuşu (neokruz, bazıları necoruz dese de :D) kulağıma hoş geldi. Sen de bu şekilde bir nicki kendince değiştirip kullanabilirsin tavsiyem budur.

Edit: Sonuna N veya Z gibi harfler ekleyebilirsin bana çok havalı geliyor. zeoN, elraeN, wtcN, pqueeN, jahreiN vb. bunların hepsinin sonunun N ile bitmesi de çok ilginç bir tesadüf :D

Bak şimdi neocruzz nicki bana ait çünkü tamamen kendim düşünerek buldum. Gerçi CS maçında karşı takımdan bir yabancı nickini çok havalı oyun sonunda çalacağım yazmıştı ama olsun ben zaten her platformda kaptım bu nicki :D nasıl bulduğumu anlatayım:

Instagram'da bir arkadaşımın eski nicki Naeqrutz'du. Bana bu nick hoş geldi daha önce duymadığım görmediğim farklı bir nickti bunu kullanmayı düşündüm. Sonra dedim ki neden biraz değiştirmiyorum. Okunuşu ve yazılışı daha düzgün olsun dedim ve deneye deneye en sonunda bu nicke karar verdim. Hem yazıldığında gözüme hoş geldi hem de okunuşu (neokruz, bazıları necoruz dese de :D) kulağıma hoş geldi. Sen de bu şekilde bir nicki kendince değiştirip kullanabilirsin tavsiyem budur.

Edit: Sonuna N veya Z gibi harfler ekleyebilirsin bana çok havalı geliyor. Zeon, elraen, wtcn, pqueen, Jahrein vb. bunların hepsinin sonunun n ile bitmesi de çok ilginç bir tesadüf :D.

Teşekkür ederim deneyeceğim:)

Geri
Yukarı