Nasıl ücretsiz robux kazanılır?

Selamlar Roblox'ta nasıl ücretsiz robux kazanılır? Lütfen sahte siteler göstermeyiniz.

Oyun yap oyunu arkadaşlarına yay ve Game Pass yap onlarda tanıdığı herkesi davet etsinler oyuna Game Pass ekle ben böyle biraz robux kazanmıştım.

Oyun yapmakta zor iş be.

Ben zor yapmadım oyuna kılıç ekliyeceksin sonra kumlar koyacaksın savaş için sonra arkadaşlarını çağıracaksın oyuna HD admin ekleyeceksin girenlere moderatörlük verceksin onlarında arkadaşları gelecek onlarada vereceksin ama ben şans eseri kazandım robuxu bağış yap diyerek birisine veya sen şu Game Pass'ı al ben sana moderatörlük vereyim diye robux kazanabilirsin.

Ne bileyim insan üşeniyor yinede .

Ücretsiz Robux almanız milli piyangoda 1.000.000₺ tutturmanıza yakın bir şansta.

Oyunu 2018'den beri oynuyorum ve verdiğiniz ihtimaller çok saçma, tamamen yanlış bilgi. Görev yapıp ücretsiz Robux aldığınız sitelerden 100 kadar Robux kazandım. Ünlü YouTuber'ların çoğu videolarında bu tarz sitelere yer veriyor, denk geldikçe deneyebilirsiniz. Veya bulduğunuz siteleri -hakkında biraz araştırma yaptıktan sonra- deneyebilirsiniz. Ezbere cevap yazmayınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…