Nasıl Windows 10 Pro kurabilirim?

Hocam etkinleştirince Pro olur.

Sanırım lisans anahtarını girince özelliğe göre güncelleme alıyor sistem. Benim kurulu olan sürümüm deneme sürümüydü. Daha sonra lisans anahtarı ile enterprise sürümü aktif ettim ve yeni güncellemeler geldi.

Elinizdeki kurulum tek sürümü kapsıyor ise sormaz. Zaten Windows’un sitesinden indirirken seçiyorsunuz diye hatırlıyorum sürümü, ondan sonra zaten iso dosyası iniyor ve onunla kurarken de normal olarak indirdiğiniz sürüm kurulur. Ama elinizdeki Windows anahtarı pro ise kurulumdan sonra pro’ya geçiyor diye biliyorum.

Sisteminizin donanımında gömülü anahtar mevcut. Bunu kurulum algılayıp size sormuyor. Bunu aşmak için NTLite programını indirip pro dışındaki tüm sürümleri diskten kaldırın. İlerleyen basamaklarda unattended sekmesi olacak. Orada anahtarınızı girin. Yeni medyayı oluşturun. O ISO dosyasını rufus ile yazın. Ardından kurulumu yapın. Kolay gelsin

Sisteminizin donanımında gömülü anahtar mevcut. Bunu kurulum algılayıp size sormuyor. Bunu aşmak için NTLite programını indirip pro dışındaki tüm sürümleri diskten kaldırın. İlerleyen basamaklarda unattended sekmesi olacak. Orada anahtarınızı girin. Yeni medyayı oluşturun. O ISO dosyasını rufus ile yazın. Ardından kurulumu yapın. Kolay gelsin
Teşekkürler. Çözümü buldum sonunda.
Teşekkürler. Çözümü buldum sonunda.
1593026135962.png

Bu şekilde olacak dimi?
@swatcyp

Yeni konular

Geri
Yukarı