Nasus Jungle S11 Build

Swaglikeohio

Hectopat
Selam. Sizlere Nasus şampiyonunu orman'da oynadığım zamanlar çıktığım buildi göstereceğim. Öneriniz vs. var ise lütfen aşağıya yazın. Lütfen haha atmayın. Teşekkürler.

Assasin Build

ASLA çıkmanızı önermem. Ama çıkanlar var mı? Var. Kimileri diyor ki çok güçlü kimileri diyor ki aşırı kırılgan. Build şu şekildedir :

Dhraktarr
Youumu
Lonia Çizmeleri
Tahsildar
Dominik Efendi/Serylda'nın Garezi
Hiddet Karışımı
(Son item karşıya göre)

Klasik Off-Tank Build

Neredeyse bütün oyunlarda bu build'i çıkıyorum. Öneririm. Hızlı stack yapımıyla birlikte aşırı güçlü oluyor bonk yapabiliyorsunuz. Build şu şekildedir :

İlahsindiren
Sterak
Merkür/Ninja
Ölü Adamın Zırhı
Vahşi Hydra (Savunma için Gargoyl ile değiştirilebilir)
Ruh Gömleği
Sağlamlık karışımı

Tank Build

Hasarınız az, ama canınız fazla olsun istiyorsanız bu buildi çıkabilirsiniz. Build şu şekildedir :

İlahsindiren
Ölü Adamın Zırhı
Warmog
Ninja/Merkür
Ruh Gömleği
Gargoyl
Sağlamlık karışımı

Full-AP Build :D?

Bana AŞIRI saçma gelen bir build. Amacı Q stacklemek olan bir şampiyon E ile hasar vurmamalı. Yapanı var mı? Var. Vuruyor mu? Early game'de belki. Ama mid-late game'de AŞIRI berbat. Bir kere denedim. Stack kasamadığınız zaman isterseniz assasin build, ya da offtank çıkın. Hiç bir halt yapamazsınız. Build şu şekildedir :

Gece Tırpanı
Rabadon
Lich Boğan
Hiçlik Değneği
Sihirbaz botları
Morellonomikon
Büyücülük iksiri

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Öneriniz var ise lütfen yazın. Ve tekrardan söylüyorum, lütfen haha atmayın.

Counterlanması kolay şampiyon ormanda. Hızlı orman dönen bir şampiyon ile, Nasus'u ormanında 1 kere kesse, zaten oyunu bitiyor.

Sadece ormanını çalsa, giriş çıkışlara totem atsa Nasus'a oyun oynatmazlar. En azından ben oynamıyordum. Ama artık hiç Nasus orman görmedim.

Counterlanması kolay şampiyon ormanda. Hızlı orman dönen bir şampiyon ile, Nasus'u ormanında 1 kere kesse, zaten oyunu bitiyor.

Sadece ormanını çalsa, giriş çıkışlara totem atsa Nasus'a oyun oynatmazlar. En azından ben oynamıyordum. Ama artık hiç Nasus orman görmedim.
Düşük Elo oyuncularını "Aga bune ya" dedirtip kudurtabilecek bir şampiyon ve lane aslında. Tabii karşında plat elo smurf varsa süs köpeğine dönersin.

Geri
Yukarı