NAT type strict problemi

Adrestia

Hectopat
Daha fazla  
Her şeyi denedim UPnP yi acik yaptim - CGN IP havuzundan cikis yaptim - Guvenlik duvari ayarlari ile oynadim baska cozumu var mi? Bu problem yuzunden 2K saat R6 oynamama ragmen NAT type: Strict oldugu icin cok lag giriyor. Bu nedenle oynayisim kotulesti bu nedenle bilen birileri yardim ederse sevinirim. Modem: Netmaster Infinity 401 bir konu daha acmistim ama modem degistigi icin tekrar acma geregi duydum modem degismesine ragmen sorun devam ediyor. @Recep Baltaş

Son düzenleme:
Hocam yaptim videoda yaptiklarini yine ise yaramadi bunun uzerine guvenlik duvarini kapattim o da ise yaramadi.
Üzgünüm aklıma basit çözümlerden başkası gelmiyor. CMD'yi yönetici olarak açıp DNS önbelliğini temizlemek için sırasıyla bu komutları girer misin?
ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
exit

Üzgünüm aklıma basit çözümlerden başkası gelmiyor. CMD'yi yönetici olarak açıp DNS önbelliğini temizlemek için sırasıyla bu komutları girer misin?
İpconfig /flushdns.
İpconfig /release.
İpconfig /renew.
Exit.

Yine olmadi ama yardiminiz icin tesekkurler modem ayarlarindan DMZ'yi aktif etsem ise yarayabilir mi diye onu bir test edecegim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    167,6 KB · Görüntüleme: 30
DMZ'yi actim yine olmadi. Duzelmez ise Türksat Kablonet sozlesmemi iptal edip Millenicom'a gececegim.
Eğer sorunun İSS'den kaynaklı olduğunu doğrulamak istiyorsan başka bir internet ile denemelisin. Telefon interneti gibi. Boşuna aboneliğini değiştirme diye söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı