Nays 3 haftadır paramı iade etmedi

thisisaristo

Centipat
Selam, Nays uygulamasına bu ayın başında ilk yükleme sınırı olan 1.250 TL tutarında bir yükleme yaptım. Amacım Trendyol indiriminden faydalanmaktı.

İronik bir şekilde ilk yüklemeye özel hediye bakiye hesabıma tanımlandı ama yüklediğim ana para gelmedi.

Mh ile konuştum ve bir talep açtık. Sonraki hafta tekrar ulaştım durumu öğrenmek için ve aciliyet belirttiğini söyledi. Son olarak da geçtiğimiz cuma günü BDDK üzerinden çevrim içi bir şikayet kaydı oluşturdum.

Ancak hâlâ hiçbir dönüş yok.

Allah'tan ilk yükleme için 1.250 TL sınırı koymuşlar. Tüm parayı tek seferde yollasaydım ve bu kadar süredir yanıt alamasaydım gerçekten öfkelenirdim.

Okuduğum kadarıyla bu sorun pek çok kişinin başına gelmiş. Diğerlerinde durum nedir?

22 bin TL gecikmiş kredi kartı borcum vardı. 2.5 ay gecikmişti :) Hesaba para yatırmıştım, banka otomatik kredi kartına çekmiş. Ben o parayla fatura ödücektim, iade istiyorum dedim, ödemediler. BDDK'ya şikayet ettim, 1 hafta sonra param geri geldi.

Yani BDDK olayın içindeyse paranız gelir.

Geçmiş olsun arkadaşlar. Bende öyle bir sorun yaşanmadı hiç, benimde muhtemelen yakında nays'a iade olacak param var inşallah aynı sorunlarla karşılaşmam :D Çok kötü işliyor gerçekten uygulama. Nasıl bu kadar dengesiz bir uygulamayı hala geliştiremediler yaklaşık 1.5 ay geçmesine rağmen, inanılır gibi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı