Banka/Kart Nays 400TL'ye 100TL indirim (yenilendi)

Daha yeni 1 yıl oldu nasıl 1 yıldan fazladır Nays kullanıyorsun.
Aslından 1. yılı yeni oldu ama sonuçta 1. yılını da geçeli bir süre oldu. O yüzden bir yıldan fazladır yazdım ancak anlam karmaşasına müsait bir cümle olmuş. Bir yıldan bir hafta kadar fazladır kullanıyorum diye düzelteyim

Ben uygulamaya giriş yapılmadığından satın alımdan vazgeçtim ve hiçbirşey almadım.Bu kampanyaya dahil olmadığım anlamına mı geliyor?

Ben sadece Nays'a girmeye çalışmıştım başka bir şey yapmadım bana da mesaj geldi yarın için.

Bende deneyip alışveriş yapamamıştım ancak bana mesaj gelmedi

Az önce müşteri temsilcisiyle görüştüm. Alışveriş yapmaya çalışıp kullanamayan herkes faydalanabiliyormuş. İşte müşteri memnuniyeti budur. Helal olsun

Son düzenleme:

Az önce müşteri temsilcisiyle görüştüm. Kullanamayan herkes faydalanabiliyormuş. İşte müşteri memnuniyeti budur. Helal olsun
Nasıl yani ben hiç alışveriş yapmayı bile denememiştim şimdi kullanabilecek miyiz?

Az önce müşteri temsilcisiyle görüştüm. Kullanamayan herkes faydalanabiliyormuş. İşte müşteri memnuniyeti budur. Helal olsun
Nasıl yani ben hiç alışveriş yapmayı bile denememiştim şimdi kullanabilecek miyiz?
Ben sordum çöken saatlerde almaya çalışıp yararlanamayan kullanıcılar tespit edilip verilecekmiş öyle dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…