Çözüldü Nays aile onayı nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmet06han

Hectopat
Makaleler
1
14 yaşındayım Nays kullanmak istiyorum, onay linki babama attığım zaman çıkmıyor onay kısmı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
14 yaşındayım Nays kullanmak istiyorum, onay linki babama attığım zaman çıkmıyor onay kısmı.

Link'e gerek yok.
Annen veya Baban Kendi kimlikleriyle Nays'a kayıt oluyorlar. Daha sonra Ayarlar bölümünden "Bağlı Hesap" kısmı var. Oraya tıklayıp sizin T.C.'inizi girdiğinde onay verilmiş oluyor. Yani Annen veya Baban bağlı hesap kısmında çocuklarının T.C.'sini girip onay verebilir.

Daha fazla bilgi: Bağlı Hesap İle Çocuklar İçin Özel Avantajlar | Nays.

Bağlı Hesap nasıl oluşturulur?
Aileler;

“Sayfam” menüsündeki “Bağlı Hesabım”a tıklar.
Çocuğunun TCKN'sini ve doğum tarihini girip ve onaylar.
Çocuklar;

Nays'a giriş yaptığında "Bağlı Hesap" için onay verip, Nays'ı kullanmaya başlayabilir.
Kaynak: naysapp.com

Link'e gerek yok.
Annen veya Baban Kendi kimlikleriyle Nays'a kayıt oluyorlar. Daha sonra Ayarlar bölümünden "Bağlı Hesap" kısmı var. Oraya tıklayıp sizin T.C.'inizi girdiğinde onay verilmiş oluyor. Yani Annen veya Baban bağlı hesap kısmında çocuklarının T.C.'sini girip onay verebilir.

Daha fazla bilgi: Bağlı Hesap İle Çocuklar İçin Özel Avantajlar | Nays.

Bağlı Hesap nasıl oluşturulur?
Aileler;

“Sayfam” menüsündeki “Bağlı Hesabım”a tıklar.
Çocuğunun TCKN'sini ve doğum tarihini girip ve onaylar.
Çocuklar;

Nays'a giriş yaptığında "Bağlı Hesap" için onay verip, Nays'ı kullanmaya başlayabilir.
Kaynak: naysapp.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam sorunu çözdüm ama ilk para yüklemede bakıye vermedi nasıl olur biliyormusunuz

Ya hocam bu nays sms atmıyor çıkdıracağım

Son düzenleme:
Hocam sorunu çözdüm ama ilk para yüklemede bakıye vermedi nasıl olur biliyor musunuz?

Ya hocam bu Nays SMS atmıyor çıkdıracağım.
Atıyor, geç atıyor olabilir veya anlık hata almış olabilirsiniz. Tekrar deneyin.
İlk para yüklemede, 20₺ hoş geldin hediyesi vermediyse, Nays Uygulaması içindeki Canlı Destek bölümünden hediye paranızın gelmediğini belirterek kayıt oluşturmanız gerekiyor.
Kaydınız kontrol edilip muhtemelen 2 - 5 iş günü içinde onaylanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı