Nays ile Hepsiburada'dan alınan işlemcinin Cashback'i yatmadı

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Merhaba, 24/08/2023 tarihinde Hepsiburada'dan 2600 lira alışveriş yaptım ancak cashback hala gelmedi. 30'u gibi yazdığımda 3 gün içinde gelir denmişti. Bugün bir daha yazdım. İşlemci dijital ürün içindedir diyor yani kampanyadan yararlanamazsınız diyor. Baska bir Nays hesabından anakart almıştım ve Cashback'i gelmişti. Neden böyle oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 24/08/2023 tarihinde Hepsiburada'dan 2600 lira alışveriş yaptım ancak cashback hala gelmedi. 30'u gibi yazdığımda 3 gün içinde gelir denmişti. Bugün bir daha yazdım. İşlemci dijital ürün içindedir diyor yani kampanyadan yararlanamazsınız diyor. Baska bir Nays hesabından anakart almıştım ve Cashback'i gelmişti. Neden böyle oldu?

Kampanya şartlarını detaylı okusaydın anlayabilirdin.

resim_2023-09-13_202420203.png

Kampanya şartlarını detaylı okusaydın anlayabilirdin.

Eki Görüntüle 1942925

Dijital ürünlerin ne olduğunu biliyorsunuzdur umarım. 😊

Destek ile tekrardan iletişime geçmeniz durumunda yardımcı olacaklardır.

İşlemci dijital ürün içindedir diyor yani kampanyadan yararlanamazsınız diyor.

O an görüştüğünüz destek görevlisi de bilmiyormuş demek ki. Ekran kartı aldığım zaman cashback gelmişti. :)

Hocam işlemci aldım. Babamin hesaptan anakart almıştım ona cashback geldi ayni kategorilerde değiller mi?

Hocam geçtim hatta şimdi bir daha yazıp geliyorum.

Senin gibi onlarcası var alamayan böyle bu kartın dandik olduğu buradan anlaşılıyor inşallah yatar destek ile iletişime geçmeye çalış.

Yazdım,talep oluşturdular.
Dijital ürünlerin ne olduğunu biliyorsunuzdur umarım. 😊

Destek ile tekrardan iletişime geçmeniz durumunda yardımcı olacaklardır.

O an görüştüğünüz destek görevlisi de bilmiyormuş demek ki. Ekran kartı aldığım zaman cashback gelmişti. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı