Nays kart nereden alınır?

ilkeririsss

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar Nays hesabı oluşturdum İş Bankası var ama şimdi bunlar bana kartmı çıkartacak nasıl olacak ve ödemelerimi nasıl yapacağım mesela para atsam temassız nasıl ödicem telefonla çok kafama takıldı kampanyaları güzel diye Nays hesabı açtım Amazon vs sitelerden alışveriş edip cashback alabilmek için?

Mobil uygulamayı açınca karşına çıkıyor almak ister misiniz diye.

Nasıl bana çıkmadı nereden bakabilirim bir de ödemeyi yapınca direkt cashback mi veriyor.

Sanal kartı otomatik oluşturuyor. E-ticaret sitelerinde bunu kullanıyorsun. Başka bankadan EFT ile para yatırabilirsin ama sanırım o hesapta sana ait olmalı. Papara da öyleydi.

Nasıl bana çıkmadı nereden bakabilirim bir de ödemeyi yapınca direkt cashback mi veriyor.
Sağ altta "kartlarım" var.

Papara gibi kartları var mı bize gönderdikleri hem marketlerde nasıl alışveriş yapıcam direkt telefonu mu götürcem oraya
.

Pekala son sorum Amazon'dan bir şey alacağım ilk alışveriş 100TL indirim var Nays'la alsam 2 kampanya kullanılırmı.

Papara gibi kartları var mı bize gönderdikleri hem marketlerde nasıl alışveriş yapıcam direkt telefonu mu götürcem oraya.
Fiziksel kartları yok. Kare kod veya NFC özelliği olan telefonla temassız ödeme yapacaksın.

Telefonunda nfc teknolojisi olmalı. Uygulamadan onu aktif edip kullanıyorsun.
Kullanır. Amazon ve nays ayrı.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro var bende olur mu bu telefonla.

Geri ödeme var Amazon'da falan %15 ve 100TL indirim var Amazon'un olur diye umuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…