Nays nedir?

Mustafa_06

Decapat
Daha fazla  
Bu Nays nedir tam olarak ne işe yaradığını anlamadım bilen birisi açıklayabilir mi?

Bu Nays nedir tam olarak ne işe yaradığını anlamadım bilen birisi açıklayabilir mi?
İş bankasının ön ödemeli bir hizmeti, fiziksel kartı yok sanal kartı var.

Papara'dan falan daha iyi cashbackleri var ve bunun harici güzel kampanyaları da var.

Hocam sitesinde "Dijital Platform Üyeliklerinde %50 Hediye Para Kazan" diye bir yazısı var Papara'nın cashbacki gibi mi yoksa ekstra olarak bir hediye para mı?

Hocam sitesinde "dijital platform üyeliklerinde %50 hediye para kazan" diye bir yazısı var Papara'nın cashbacki gibi mi yoksa ekstra olarak bir hediye para mı?

Bildiğim kadarıyla Papara gibi. Harcadıktan bir süre sonra %50'sini geri Nays hesabına yatırıyor.

Bildiğim kadarıyla Papara gibi. Harcadıktan bir süre sonra %50'sini geri Nays hesabına yatırıyor.

Hocam bir de ben daha 18 yaşına girmediğim için aileden birinin doğrulamasını istiyor o yöndende bir sıkıntı olmaz değil mi?

Hocam bir de ben daha 18 yaşına girmediğim için aileden birinin doğrulamasını istiyor o yöndende bir sıkıntı olmaz değil mi?

Benim bildiğim 18 yaş şartı yoktu. Ama zaten uygulamasını indirdiğinizde size soruyor sanırım daha kartı çıkartmadan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…