Nazi kampı eğitim merkezi

''Güçsüze acımak doğaya ihanet'' ise; sizin, çoğu insana faydalı olabilecek kurallardan şikayetçi olmamanız gerek diye düşünüyorum. (Doğanın bir kuralı var; ayak uyduramayan güçsüzleşir- ezilir, o halde doğanın kurallarını hafifletelim ki güçsüz düşebilecek insanlar olmayan merhametinize ihtiyaç duymasınlar ;))

''Güçsüze acımak doğaya ihanet'' ise; sizin, çoğu insana faydalı olabilecek kurallardan şikayetçi olmamanız gerek diye düşünüyorum. (Doğanın bir kuralı var; ayak uyduramayan güçsüzleşir- ezilir, o halde doğanın kurallarını hafifletelim ki güçsüz düşebilecek insanlar olmayan merhametinize ihtiyaç duymasınlar ;))
Abi güzel konuştun felsefen iyi galiba senin. :kahve:

Ben senin faydalı gördüğün şeyleri faydalı görmüyorum çoğu insan gibi. Doğanın kuralı hafiflemez. Hafifletmeye kalkarsan güçsüz olmaya mahkumsundur ;)

Ben senin faydalı gördüğün şeyleri faydalı görmüyorum çoğu insan gibi.
''Çoğu insan gibi'' dedikleriniz azınlıkta, yani muhalefet sadece. (Tabi muhalefet mutlaka olmalı, olmadı mı ortası bulunmuş bir düzen de olmaz.)
Doğanın kuralı hafiflemez. Hafifletmeye kalkarsan güçsüz olmaya mahkumsundur ;)
Eh, bu durumda Technopat'ın kurallarına uymazsan banlanmaya mahkumsun demek :D
Bir karar verin, kuralcı mısınız değil misiniz? İmzanız biraz fazlaca acımasız olsa da kurala dayanıyor da.

Bu arada, beni sakın yanlış anlamayın, ben yönetimden yana değil, benim gibi normal üye ve aynı hakka sahip olan siz üyelerden yanayım. Ama ortada herkes için geçerli bir kural var ve genel anlamda uyuluyorsa, bize de uymak uyarmak düşer.

Son mesajınızdan sonra anlıyoruz ki çok da katı kurallı değiller :D
Keyfinize bakın, burada her önüne gelene durduk yere ban atana rastlamadım :)

Vallahi, kurallara uymuyacaklar kapı açık hosttan disconnect olabilirler yani :D
Ne zararınız var ki şu sitede durmanınızın veya durmamanızın, bakın işte ben bu sitede kaç yüz mesaj yazdım. Öyle hızlı yazıyorum ki, ayrıca annem ve babam Türkçe'yi düzgün kullandığım için şaşırıyorlar. Zaten ortama alışıyosunuz 1 ayda. Ben bu sitede 2 yıldır fazladır varım(Yan hesaplar ban yedi galiba çaktırmayın :D). Yani alışıyosunuz ortama. Arada bi çekiliş oluyor. Sevgili meselesi felan derken bizde edebiyatçı olduk sosyalde. Kısaca "Her Sorununuz Için Technopat Tercih Edin...!(Her hakları saklıdır. Copyright 2016.)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı