NBA 2k17 XBox 360 Wired Gamepad Görmüyor

livesohigh

Hectopat
Daha fazla  
Bugüne kadar hep klavye&mouse kullandım ancak NBA'e yeni sardım ve kolsuz oynanmayacağını anladım. Bunun için gittim bugün Vatan'dan Xbox 360 Wired(kablolu) Gamepad aldım.

Gamepad Steam'de, Xbox arayüzünde ve fifa 17de çalışmakla birlikte NBA 2k17de çalışmıyor, oyuna girerken zaten "We've detected that you don't have dual analog controller" tarzı bir şeyler yazıp hata veriyor (tam ne yazdığını hatırlayamadım şuan ama önemliyse bakarım" özetle tüm oyunlarda çalışan gamepad'i NBA 2k17 görmüyor.

Repack versiyonunu kullanıyorum. NBA'in ancak Fifa'da orjinal değil ve onda çalışıyor (Keza başka korsan NBA kullananların da kolları çalışıyor). Sabahtan beri internetin altını üstüne getirdim ancak bu sorunu yaşayan sadece redditte bir arkadaşı gördüm, o da sorusuna cevap alamamış.
Yarımcı olabilirseniz çok mutlu olurum, şimdiden teşekkür ediyorum hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsana yardımcı olamıyoruz maalesef. Benim düşüncem korsan olmasından kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsin, belki bir güncelleme ile böyle bir durumu düzeltmişlerdir, sen de o güncellemeyi alamamışsındır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı