NBA 2K21 arkadaşlarla oynama

Kishire

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi forumlar.

Soruma gelecek olursak, başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlarla oynamak istiyoruz ancak bulamadık.
Epic Games'ten ücretsiz olarak aldık hepimiz, arkadaş olarak da ekliyiz birbirimizle ancak oyun içi quick match kısmında arkadaş çağırma kısmını bulamadık ya da farklı modlarda da bulamadık. Bir türlü birlikte oynayamadık bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Kanka play Now kısmına girdikten sonra en sağda "play with friends Online" diye bir seçenek var ona tıklamayı deneyebilirsin. Ben de birazdan arkadaşımla oynıycam denemek için gireyim dedim oraya girince arkadaşlarını davet et diye bir seçenek çıkıyor tabii bende daha kimse ekli olmadığından bir şey çıkmadı ama belki Epic arkadaşları oradan gözüküyordur denemeye değer bence. Başka bir seçenek ise o videolarda gördüğümüz herkesin kendi tipini kıyafetini ayarlayıp sokakta dolaşıp sahaya gittiği "mycareer". Onun için de ana menüdeki my Career sekmesine tıklayıp oradan karakter oluşturman sonra da MyPark'a gitmen lazım. Ben bunu da denemedim ama internette bunun hakkında bir sürü video var bak istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı