NBA 2K22 PC almaya değer mi?

Saka7

Femtopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar, Steam üzerinden NBA 2K22 satın almak istiyorum. Daha önce hiçbir şekilde NBA oyunu oynamadım ancak kontrollerini anlatan uzun bir YouTube videosu izledim ve bazı şeyleri öğrendim. Şu an Steam'de %67 indirimli fiyatı ile 429TL yerine 141TL'ye satılıyor. 48 saatten az bir süre sonra bu indirim bitecek. Mycareer oynamayı istiyorum, sizce alınır mı? Değer mi? Sırf oyunu oynamak için 130 GB olan C diskini 200 GB'a çıkardım 2-3 oynamadığım oyun silip. Oyun 117 GB civarı.

Ayrıca oyunu i5 10300H işlemcili, 8 GB RAM'li ve GTX 1650 Ti / Windows 11 Home özellikli Casper Excalibur G770 ile oynayacağım. Alırsam kasmadan oynar mıyım?
Oyun linki: Save 67% on NBA 2K22 on Steam

Son düzenleme:
Sadece Nba'de yani ligde oynayacaksan alabilirsin fakat Mypark oynayacaksan alma. Bilgisayarda aşırı fazla hile var.
Teşekkürler hocam. Hileler kanser edebilir ama bir maç girebilirim denemek için yükleyince. Daha da gireceğimi sanmam.
Sadece Nba'de yani ligde oynayacaksan alabilirsin fakat Mypark oynayacaksan alma. Bilgisayarda aşırı fazla hile var.
Ayrıca yukarıda PC özelliklerim var, kasmadan oynatırmı?

Hocam bilgisayarın önerilenleri kolaylıkla karşılıyor, zaten nba yüksek sistem isteyen bir oyun değil. Kasmadan oynarsın diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı