Ne tür bir iş yeri açılmalı?

Arkadaşlar 100.000 nüfuslu bir ilçede yaşıyorum. Dükkan ya da benzeri bir yer açmak istiyorum. Sermayeyi sağlayabilirim, sorun olmaz. Tek istediğim aylık 3-5 para kazanayım. Aklınıza gelen bir şeyler varsa bekliyorum arkadaşlar.
Hani dükkan düşündüğün yerin konumunu atarsan mapsden ona göre bir önerme yaparım. Mesela bizim caddede kafe çok ise kafe açmanı önermem vs.

Sakarya hendekte yaşıyorum. Buradaki dükkanlar genel olarak gıda üzerine, internet ve ps cafe de var. Giysi olarak da eskiden beri müşteri oturtmuş dükkanlar var. Aklıma birşey gelmiyor. Yeni açılmış bir kız öğrenci yurdu var ama durum malum üniversiteler kapalı.

Sakarya hendekte yaşıyorum. Buradaki dükkanlar genel olarak gıda üzerine, internet ve ps cafe de var. Giysi olarak da eskiden beri müşteri oturtmuş dükkanlar var. Aklıma birşey gelmiyor. Yeni açılmış bir kız öğrenci yurdu var ama durum malum üniversiteler kapalı.
Hocam üniversiteler açık olsaydı karşısına tatlıcı açın derdim oluyor ya çikolotayı lokmaya batırıyorlar işte bardakları çikolota ile süslüyorlar falan ama bence dükkanı alın koronanın bitmesini bekleyin.O sıradada basit işlere çalışmaya gidin.

Geri
Yukarı