Neden Ban Yedim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
2.png
Adsız.png
Geçen gün neden olduğunu bilmediğim bir nedenden dolayı ceza yedim, ilk yediğim cezayı biliyorum, küfürlü imza yazmaktandı. Fakat bu ceza bittikten sonra şu 2 mesajı yazdım tekrar ceza aldım. Eğer bunlarda bir yazım yanlışı varsa neden "Düzenlendi" yazmıyor? Veya varsa bu bana neden mesaj ile bildirilmeden sadece ceza gönderildi. Cezalı olduğumu mesaj yazmayı denediğimde öğreniyorum.

Hmm... Gerçekten bende bu ceza olayını hiç sevmiyorum! Ceza verirken lütfen ceza verilen kulanıcın imzasına ceza nedeni ve süresi yazılısın ki diğer kullanıcılar o hatayı etmesin! Galiba size Mikail Fidan Yöneticimiz cezayı vermiş, yanlış hatırlamıyorsam banada ceza verdiyinde ileti gelmemişti! Mikail Abi lütfen ceza vererken ileti gönderelim, yanlış anlamayın sadece fikrimi bildiriyorum!

Ceza verildiği zaman özel mesaj gönderilmesi sistemi kalktı. Verdiğim cezayı 1 yıl sonra bulup bana küfür eden bile olmuştu. O sistemde sürekli küfür ediliyordu yöneticilere. Her gün küfür işitmek zorunda mıyız ?

Ceza alan kullanıcılar olayı kişisel algılayıp yönetici arkadşalarımızı rahatsız ettiğinden dolayı ceza alımında özel mesaj göndermeyi kapattık.

Sorun kalmadığına göre konuyu kilitliyorum. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı