Neden bilgisayara kaliteli Spider-Man oyunları çıkmıyor?

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Benim bildigim en son The Amazing Spider-Man 2 çıkmıştı. Neden konsollara çıkan kalitede Spider-Man oyunlarını görmüyoruz? Marvel'in fazla paraya hayır diyecegini zannetmiyorum.

Arkasında kaliteli şirket olmayınca Marvel Avengers ta olduğu gibi güneşe ağ atan spidermanlar çıkıyor. İşin altına sony girmedikçe spiderman işi zor pc için. Hem konsol oyunculuğunu arttırarak kendi ürününü pazarlıyor kolay kolay getirmez pc'ye. Ancak kesin olmamakla beraber ben Spiderman 2'nin çıkmasına yakın remastered sürümünün pc için çıkış yapacağını düşünüyorum. Fakat onuda olur da çıkarsa 550-600TL'den aşağı beklemeyin. En fazla olur da Steam kıyak yaparsa birşeyler olur ama yine pahalı olur.
Tasm2 ve Spider-Man 3 dışında kaliteli PC oyunu görmedim Spider-Man için. Sony'ye sormalı bu konuyu. Aslında no way Home konulu 3 Spider-Man olan bir oyun çıkabilir.
NWH konulu oyun'da haklar sony'de olduğundan pc için çıkması zor diye düşünüyorum; ki mcu'da geçen oyun yapmazlar. film oyunları her zaman dandikti spidermanın. En basit örneği Spiderman 3 The Movie game gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı