Neden herkes açık liseye geçmek istiyor?

Sammy Winchester

Hectopat
Daha fazla  
Eğitim kısmına bakarsanız son zamanlarda açılan konuların çoğu açık liseye geçmek hakkında. Bunun sebebi ne olabilir yani neden açık lise son zamanlarda çok popüler oldu?

Okulu gereksiz buluyorlar evde kendileri daha verimli çalışabileceklerini düşünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü insanlar artık vakit kaybı olduğunu anladı. Evde boş oturmayan tembel biri değilseniz okulda harcadığınız zamanı kendinizi geliştirmek yerine kullanırsanız faydası yüzlerce kat artacaktır. Tabii bu orada burada gezip serserilik yapanlar için veyahut tüm gün yatanlar, PC başında YouTube Netflix başında geçirenler için değil. Bu 2. dediğim gibi olup içerik üretici değilseniz yine aynı kapıya çıkıyor. İşe yaramayan tembel insanlara yönelik bir şey değil açık lise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğunluğu kötü notlar yüzünden bu yolu seçiyor ya da sıkıntıları olabiliyor, bana kalsa o kişinin hayatına bağlı mantıklı şimdi annesi babası asgari ücretle çalışıyorsa çocuğun hiçbir işe gitme veya başka hedefleri yoksa evde boş boş oturacaksa mantıksız tabi ki.

Okulda 8 saat eğitim görüyoruz, hangimiz bu 8 saat aldığı eğitimin sonunda okuldan ayrıldığı zaman işlenen ders akılda kalıyor? Kalmaz tabii nedenlerini sayarım ama dinleyen olursa.

Yeni konular

Geri
Yukarı