Neden hikayeli oyunları çabuk bitiriyorum?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba, genellikle hikayeleri normal saatlerden çabuk bitiriyorum. Örneğin bugün The Last of Us'u bitirdim 12 saate o bitti, 2 saatte de The Last of Us left behind bitti. Ama genellikle insanlar hikayenin kendisini 14 saate bitiriyor. Oyundaki yerleri keşfetmek için hikayeyle yanaşı haritada dolanıyordum direkt hikaye odaklı da gitmiyorum ve oyunda hikayeden farklı neler yapılır zaman geçirmek için? (zorluk kolaydaydı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, genellikle hikayeleri normal saatlerden çabuk bitiriyorum. Örneğin bugün The Last of Us'u bitirdim 12 saate o bitti, 2 saatte de The Last of Us left behind bitti. Ama genellikle insanlar hikayenin kendisini 14 saate bitiriyor. Oyundaki yerleri keşfetmek için hikayeyle yanaşı haritada dolanıyordum direkt hikaye odaklı da gitmiyorum ve oyunda hikayeden farklı neler yapılır zaman geçirmek için? (zorluk kolaydaydı)
Cevabınızı vermişsiniz zaten parantez içinde. 😃

Tek kurşun yerine 5 kurşun ateş lazım. Ben zor seviyeleri sevmiyorum. Kolaycıyım. Keşif yapa yapa 10 saatlik oyunsa 30'u bulur benimkiler de. İlla tüm dolaplara varsa manzaralara bakmam lazım 😅

Bende en zoru severim. Kolay zorluk beni sıkıyor ve ezikmişim gibi hissettiriyor. TLOU'yu en zor zorlukta oynayın. Yaptığınız stratejik hamlelerden sonra bir çatışmayı kazandığınızda içinizdeki o tatminlik duygusu var ya off.

Geri
Yukarı