Neden konulara cevap verilmiyor?

Bilgisi olmayan cevap vermiyor, bilgisi olan belki farkına varmıyor, bu konunun açılması bile gereksiz.
Sen şimdi bu konuyu açtın diye ben gideyim monitörler hakkında bilgim olmadığı halde monitör önerisi isteyen arkadaşa öneride mi bulunayım?

Burada herkes gönüllü olarak bulunuyor, hepimizin özel hayatları var, işleri güçleri var, ben günde 1-2 saat anca girebiliyorum bu foruma, yardım edebildiğim kadar da ediyorum, eğer vaktim yoksa aramın nispeten iyi olduğu, sohbetim olduğu birini etiketleyerek rica ediyorum.

Yeni açılan konulara bakıyorum kimse cevap vermemiş. Yahu bu adamlar Barbie mi soruyorlar size? Teknoloji hakkında cevap aramıyorlar mı? Neden cevap yok? Burası gayet büyük bir platform sanırsam. Örneğin yaklaşık 2-3 saat kadar önce mikrofon konusu açtım kimse cevap vermemiş. Şimdi de aynı şey başkaları için geçerli. Nedenini açıklayabilecek var mı? Yoksa sorduğum soruların cevabını alamayacak mıyım? Çoğu konu böyle cevapsız.
Sence burda herkes birbirine yardımcı olmak zorunda mı? Burdan kimse para kazanmıyor.

Benim de cevap verilmeyen konularım oldu, burası bir iş yeri değil bir forum. Cevap verilmek zorunda değil fakat birçok konuya cevap veriliyor, diğer forumlarda cevap verilmeme durumu çok daha sık görülüyor diyebilirim.

Bazı forumlarda hiçbir şey bilmeyen üyeler bilirmiş gibi konuşuyor, 1 mesaj yazıp terk ediyor konuyu. En azından bilgi kirliliği olmuyor burada, en azından olmaması için uğraşıyoruz.

Biraz da boş insanların (bilgisiz sadece eğlenmeye gelen) sayısının artmasından dolayı. COVID öncesi her teknik destek konusuna yanıt hızlıca gelirdi. Seneye düzelir.

Maşallah konu dışı katagorisinde onlarca hatta yüzlerce mesaj olabiliyor.

Benim yakındığım şey sadece cevap verilmemesi değil. Az önce attığım konudaki insanların attığı konularda gayet rahat 25 cevap olurken neden teknoloji ile olan konular bu kadar az? Benim bildiğim burası "Teknoloji tutkunu Technopatların ortak adresi".
Biraz da boş insanların (bilgisiz sadece eğlenmeye gelen) sayısının artmasından dolayı. COVID öncesi her teknik destek konusuna yanıt hızlıca gelirdi. Seneye düzelir.

Maşallah konu dışı kategorisinde onlarca hatta yüzlerce mesaj olabiliyor.

Evet katılıyorum COVID'den önce böyle değildi. En azından her konuya cevap geliyordu. Şimdi boş konular o kadar fazla ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı