Neden MacBook?

Siz tongaya düşmüşsünüz, ben de düştüm. Kusura bakmayın.

Muhtemelen yalan söylüyor veya çevresi çok ütopik insanlardan oluşuyor, Mac'ler adam akıllı 5 tane oyun desteklemiyorki
Dediğimi anladığınızı umuyorum. Bu cihazı kimse oyun oynama gayesiyle satın almaz. Ha oyun oynatmaz demek değil bu. Ama kimsenin asıl amacı bu değildir bu cihazı alırken.

Siz tongaya düşmüşsünüz, ben de düştüm. Kusura bakmayın.
Neden tongaya düştüm anlamadım. Dediklerimde bir şey yok. Oyun oynamak için bu cihazı tercih edecek kişi 2 3 araştırma yapsa tercih etmemesi gerektiğini görür. Oyun performansının iyi olması oyun için tercih edilebilir olduğunu göstermiyor sonuçta.

Muhtemelen yalan söylüyor veya çevresi çok ütopik insanlardan oluşuyor, Mac'ler adam akıllı 5 tane oyun desteklemiyorki
Mac'ler aslında Crossover ile bayağı oyunu oynatabilir. Ancak M1'ler ARM olduğu için ve MacOS'in yeni sürümlerinde 32 bit program çalışmadığı için sıkıntı.

Hocam yeni modeller zaten çok pahalı o paraya MacBook'tan bin kat iyi laptop alırsınız.

M.2 çipten iyi bir işlemci göster bana.
26k ya M.2 çip sana:
Şarja takmadan işlemcinin %100 performansı.
18 saat pil ömrünü.
8Core 8 thread 16 GPU çekirdeği.
Sunuyor bunları sunan başka bir işlemci var ise göster.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…