Neden moderatörler sert davranmaya başladı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu moderatörken not etmiştim. Moderatörlerin onayladıkları konuların geçmişinden bir örnek. Bunu düzeltirken geçen zamanı ve bunun gibi üyelerin daha sonra uyarı aldığı için gösterdiği tepkiyi düşünebilirsiniz. Bir de bunun gibi yüzlerce konu düşünebilirsiniz.

Kimin kuyruk acısı olduğu belli oluyor...
Eğer birileri yetkisi ile egosunu tatmin etseydi, emin olunuz sizi sonsuza kadar uçururdu
Halla halla yav. Bu hayatta hiçbir yere gelememek, yetki ile milleti korkutmak falan. Tüm moderatörlerin kimlik bilgilerine falan erişmişsinizdir siz şimdi. Çok iyi tanıyorsunuz ya.
Ben herhalde bütün moderatörler öyle demişim. Ben "bazıları" dedim ve gerçekten de öyleleri var. Kimlik bilgilerine erişmedim ama azıcık analiz yapınca tahmin edersiniz. Yanlış bir şey dediğimi sanmıyorum. Dediysem de özür dilerim.

Kim? Enes mi? Korkma söyle.

Hangi Enes?

Sen hala gönüllerin moderatörüsün.

Sabırlı bir insanmışsınız. .

Bu kişileri rapor yoluyla şikayet edebilirsiniz Lakin kimin moderatör olduğunu kimse bilmiyor. Emin olduğunuz biri varsa şansınızı deneyiniz. Yönetim anlayışla karşılayacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…