Neden özel mesajdan soru sorma yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Merhaba, neden forumda özel mesajdan soru sorma yok da sadece moderatör isteğiyle bu yapılıyor? Konu açıp hatam nerede diye boş boş uğraşmaktan daha kolay bir yol değil mi?

Uyarı mesajları ile size mesajın düzenlenmemiş halini gönderiyoruz zaten. İki mesajın arasındaki farklara kendiniz bakabilirsiniz.

Özel mesaj sisteminin kapalı olmasının sebeplerinden biri de sisteminin kötü ve amacı dışında kullanılmasıdır. Özelden teknik destek isteyenler ve spam yapan kişiler de oluyor.

Uyarı mesajları ile size mesajın düzenlenmemiş halini gönderiyoruz zaten. İki mesajın arasındaki farklara kendiniz bakabilirsiniz.

Özel mesaj sisteminin kapalı olmasının sebeplerinden biri de sisteminin kötü ve amacı dışında kullanılmasıdır. Özelden teknik destek isteyenler ve spam yapan kişiler de oluyor.

Katılıyorum.

Kötüye kullanıldığı (ÖM ile teknik destek isteme, reklam yapma vb.) için normal üyelere kaldırıldı.

Şu kadar mesaja sahip olan atabilsin fikrini söyleyecekler var. Zihniyet değişmedikten sonra ister 1000 mesaj, ister 10.000 mesaj olsun mesaj sayısının hiçbir önemi yok. Mesela başka bir forumda 1000+ mesaja sahip olan birisi ÖM ile benden teknik destek istiyordu. Ben de ÖM ile yardımcı olmadığımı, yeni konu açmasını söyledim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı