Neden su faturası ödüyoruz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısınız zira o güzel Mercedes'lere nasıl binilecek ?

Dalga geciyorsunuz umarim. 10 yasindaki bir cocuk dahi bunu sormuyor. Bu da yeni bir akim mi yoksa?

ALLAH suyu yaratmadı mı ? Neden su faturası ödüyoruz ?
Bu mantıkta gidersek işimiz çok zor. Ücret olmadan hizmet olmaz. Hem de bu şekilde kısmen de olsa temiz suyun israf edilmesinin önüne geçilmiş oluyor.

Türkiye'de verdiğimiz ücretin karşılığını alamıyoruz o ayrı konu. (Sadece su konusunda değil, hepsinde)

Son düzenleme:
Hiç zaman kaybetmeden bu konuyu yönetim ekibine rapor ediyorum gerçekten durumunuz içler açısı yapmayın beyler.

Bu konu siyasete kaymış hafiften. Bence çok gereksiz bir konu. Sen neden yaşıyorsun o halde sana soralım.

Sana bir önerim var. Su parası ödemek yerine git ve bir kuyudan, barajdan kova ile su taşı evine. Hem 15 yılda 3600 TL cebinde kalır o parayla da kovaları getirirken parçalanan ayakkabılarını alırsın.

Konu siyasete kaymış. İlerlememeli.

Moderatörler niye böyle konuları açıyor anlamıyorum. Yakında "Niye Vergi Veriyoruz?" diye bir konuda açılır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…