Neden sürekli fare tavsiyesi istenen konular açılıyor?

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Daha fazla  
Günde en az 15-20 tane birbirinin aynısı konular açılıyor. 300 TL mouse önerisi 500 TL mouse önerisi. Küçük el için mouse önerisi vs. vs. Hepsinin altına aynı şeyi yazıyoruz kendimi tekrar ediyor gibi hissediyorum ama konular tekrar ediyor. Önceden açılan konulara bakmak çok mu zor?

Kur sabit olsa fiyatlar artmasa zaten herkesin yapacağı bu. Fiyatlar anlık güncelleniyor insanlar da sürekli konu açmaya başlıyor. Biraz da bilmiyorlar işte.
Hocam henüz günlük ya da saatlik fiyat değişicek duruma gelmedik. Bir günde 10 tane 300 TL mouse önerisi verdiğimi biliyorum...

Çoğu Technopat üyesinin tek hobisi veya tek becerisi oyun oynamak. Kendilerini daha iyi tatmin edebilmek için bu tarz ekipmanlara yatırım yapıyorlar. Daha iyi fare kötü olanı iyileştirmez ama iyi olanı daha iyi yerlere çıkartabilir.

Çoğu Technopat üyesinin tek hobisi veya tek becerisi oyun oynamak. Kendilerini daha iyi tatmin edebilmek için bu tarz ekipmanlara yatırım yapıyorlar. Daha iyi fare kötü olanı iyileştirmez ama iyi olanı daha iyi yerlere çıkartabilir.
Konu hiç açılmasın demiyorum hocam aynı konular açılıyor her gün...

Konu açtım M800dB önerdiler aldım bozuldu, konu açtım saber alınır mı? Dedim öneriler ile haste almaya karar verdim, ondan sonra kablosuz bir mouse için konu açtım M600s almaya karar verdim ama stokları bitmiş ne yapayım tekrar konu açmam gerek...

👉👈😢

Konu açtım M800dB önerdiler aldım bozuldu, konu açtım saber alınır mı? Dedim öneriler ile haste almaya karar verdim, ondan sonra kablosuz bir mouse için konu açtım M600s almaya karar verdim ama stokları bitmiş ne yapayım tekrar konu açmam gerek...

👉👈😢
Hocam 10 tane bütçenize uygun konu varken siz de yeni bir konu açmadıysanız ya da 3 kere aynı bütçe ile ilgili konu açmadıysanız söylediklerim sizin için geçerli değil zaten.

Geri
Yukarı