Neden Technopat?

Arkadaşlar forumun ekonomik önlem paketlerini açıklarcasına para kısmını kurcalamayı bırakın, burası bedavaya dönmüyor, su yakmıyor bu sunucular, çalışanı var, gönüllüsü var, adamlar her videoda belirtmek zorunda kalıyor "bu ürün incelenecek ve geri gönderilecek" veya "satın aldık, kullanacağız"...

Bilmiyorsanız şöyle söyleyeyim: 20-25 yıllık emek ve tecrübe var, kimse "hadi teknopat kuralım zengin olalım" diye yola çıkmadı.*

Zaten meyve veren ağaç taşlanırın ardına sığınıp DDoS'la uğraşıyor ekip.

Siz neden buradasınız oradan devam edelim.

*Whatsapptan kriptoyu yolluyorum oradan atarsınız üç beş "für die lülz".

Arkadaşlar forumun ekonomik önlem paketlerini açıklarcasına para kısmını kurcalamayı bırakın, burası bedavaya dönmüyor, su yakmıyor bu sunucular, çalışanı var, gönüllüsü var, adamlar her videoda belirtmek zorunda kalıyor "bu ürün incelenecek ve geri gönderilecek" veya "satın aldık, kullanacağız"...

Bilmiyorsanız şöyle söyleyeyim: 20-25 yıllık emek ve tecrübe var, kimse "hadi teknopat kuralım zengin olalım" diye yola çıkmadı.*

Zaten meyve veren ağaç taşlanırın ardına sığınıp DDoS'la uğraşıyor ekip.

Siz neden buradasınız oradan devam edelim.

*Whatsapptan kriptoyu yolluyorum oradan atarsınız üç beş "für die lülz".
Ağzınıza sağlık hocam.

En önemlisi diğer forumlar gibi bilgisiz cahil insanlar kaynamıyor.
Arşiv forumuna bakıyorum Gamepower önerenler var, Ghosting'i tavan yapmış monitöre inanılmaz diyenler var. Yazım kuralları desen hak getire. Zaten o forumda 5-10dk geçirince kitlenin 8-9 yaş olduğu anlaşılıyor. 😀

Özellikle yüksek bir ücret ödeyeceğim bir ürüne kesinlikle başka forumda konu açmam ilk tercihim burası olur.

Geri
Yukarı