Neden Ümit Özdağ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu arada Almanya'daki en fazla suç oranına sahip etnik gruplar türkler değil balkanlar ve ruslardır.

ama adalet olmazsa halk kendi adaletini sağlar
Tacizcilere yapılana bir şey diyemiyorum adalet olmadığı için. Fakat masum kağıt toplayıcısına 10 kişini sopayla saldırması gibi durumlar resmen kepazelik...
Neo-naziler ile aynı kefeye koyamazsın sen bu ülkede bu habeş maymunlarına tepki veren insanları.
Aynı etnik kökene sahip her insana aynı gözle bakanları rahatça neo-nazi olarak konumlandırabilirim.
Lehlerin listede 2. veya 3. olması lazım sanırım.
Bu arada Almanya'daki en fazla suç oranına sahip etnik gruplar türkler değil balkanlar ve ruslardır.
Eh ben İçişleri Bakanı'nın yalancısıyım. Onlardan fazla bildiğini iddia ediyorsan bir şey diyemem.

Fakat burada anlamadığın şey çok basit. Bir Afgan bunu yaptı diye tüm Afganlar tacizci olmuyor.
Onların toplum kültürü, kadınlara bakış açısı bizimkinden daha farklı. Milyonlarca Orta Doğulu yetişkin erkek doğru dürüst inceleme yapılmadan ülkemize alındı..

Bende aynı düşüncedeyim ve bu yüzden ümit özdağ'a oy vereceğim ama zafer partisi daha pişmemiş bir parti ve içerisinde pek çok mhp ve akp artığı tipler var bunların temizlenmesi gerekiyor.

Birincisi durup dururken kimse kimseye saldırmaz. Bu ülkede siyahi zenciler var, senelerdir bir yamuklarını görmedim adamlar işinde gücünde, japonlar var, asyalılar var. İçlerinde iyisi var kötüsü var olayını geçiyorum, seni belki hayal kırıklığına uğratacağım ama bu suriyeli afganlı pakistanlı orta doğu maymunlarının zihniyeti kültürü bu şekilde, bu kadar iğrenç pislik bir toplumdan akın akın genç erkek Türkiye topraklarına giriyor, nerede bunların eşleri yok mu, aralarında hiç kadın yok mu? Hiç çocuk yok mu? Hepsi mi 20-30 yaş arası izbandut gibi damızlık erkek? Bu ülkede yakında kadınlarımız sokağa çıkamayacak, ama güzellikle ama zorla gerekirse silah zoruyla bu habeş maymunları bu toprakları terk edecek. Kendi pisliğimiz yetmiyormuş gibi bir de dünyanın lağım çukurunu topraklarımıza saçıyoruz. İş çok tehlikeli yerlere gidiyor benden söylemesi.

Bende aynı düşüncedeyim ve bu yüzden ümit özdağ'a oy vereceğim ama zafer partisi daha pişmemiş bir parti ve içerisinde pek çok mhp ve akp artığı tipler var bunların temizlenmesi gerekiyor.
Dediğiniz doğru, bende aynı konudan şüpheciyim ama CHP'nin neredeyse tamamını ele geçirmiş PKK yandaşları mı Zafer Partisindeki birkaç artık mı diye düşününce Zafer Partisi kesinlikle üste çıkıyor. Olabilecek en iyi seçenek değil ama elimizdeki en iyi seçenek. (AKP'yi hesaba katmıyorum bile, ona zaten oy vermeyi hiç düşünmüyorum.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…