Neden uyarı aldım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Paper.C

Hectopat
Daha fazla  
Bu konuyu açma sebebim uyarı aldıktan sonra rapor şeklinde sormuştum bir iki cümle geri dönüş olsaydı açma gereği hissetmeyecektim ama geri dönüş olmadığından bu konuyu açıyorum.

Neden uyarı aldığım konusunda kafam karıştı birisini 28. kuraldan(özelden yardımlaşma) raporlamıştım.

1680972104511.png

Raporladığım kişinin yaklaşık 200 mesajı vardı ve belli ki kuralları okumamıştı ben de bilgi vermek amaçlı bu mesajı yazmıştım raporladıktan sonra.

Amacım uyarmak değildi zaten uyarmak istesem mesajını sil tarzında bir şeyler yazardım.

Ayrıca kendisini raporladığımı da yazmıştım düzenle ile ama uyarı mesajında gözükmemiş neden ise.

Ben yaptığımın raporladığım kişiyi "uyarmak" olduğunu sanmıyorum ama siz yönetim olarak bu kuralı bu şekilde uyguluyorsanız bundan sonra bunu göz önünde alarak davranacağım.

Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Uyarınızın ismi zaten epey uzun seçilmiş ve detaylıca anlatılmış. Kural ihlali yapan bir üye gördüğünüzde yalnızca raporlamanız yeterlidir. Raporunuzun ardından üyeye bilgi vermek gereksiz mesaja girmektedir.

Raporladım, ban yiyeceksin.
Şu kuralı ihlal ediyorsun raporladım.

Benzeri mesajlar gereksiz mesaj olarak değerlendirilir. 26. kuralda da geçmekte.

26- Kuralları ihlal eden kullanıcıları konusunda mesaj atarak uyarmak ceza nedenidir. Bu gibi durumlarda şikayet edilecek mesajın altında bulunan "Rapor Et" butonunun kullanılması gerekmektedir.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı