Nedense okulumdaki kızları bir türlü samimi bulamıyorum

Arkadaşlar uzun uzun anlatıcam size, 7. sınıfımdan başlıyım 4 tane kız vardı her tenefüs dışarı çıkar kantine koşup simli cüzdanlarından 20 TL'lerini çıkartıp tüm kanitini soyuyorlardı. Sınıfa geldiğimizde 4'ü de kapının önünde bekleyip beni içeri almıyorlardı ittirip zorla geçmiştim. Sınıfta tabir-i caizse sorunlu bir şekilde bağırarak şarkı söylüyorlardı. Birbirlerine kopya verdiklerini bile görmüştüm. Hepsi saçları yapılı yapılı geliyorlardı. Parfüm sıkıyorlardı gel gelelim 8. sınıfa.

8. sınıfım çok daha beterdi özellikle ergenliğin de vermiş olduğu gazla 7. sınıftaki 4 kızdan 15 tanesiyle karşılaşmıştım. Hatta işin garibi tuvalette cinsel eylemde bulunan bile görmüştüm. Hepsi birbirini kıskanıyordu. Kavga ediyorlardı hocayı sinirlendiriyorlardı sonra bize kızıyordu arkada gülüşüyorlardı. Yani mesela adım buğra benim, gelip bana buğraaa Instagram'ımı takip etsenee diyorlardı o kadar sinir bir şey olamaz. Cevapta veremiyorum kızlara ters bir şey söylediğin anda gidip hocaya yetiştiriyorlar 4 üde.

Bir şey söyliyceksin kızlara boş yapma deyip kapatıyorlar konuyu.

Liseyi anlatmayacağım, fen lisesinde okuduğum için pek problemle karşılaşmadım daha. İçimden geldi anlatmak istedim ne düşünüyorsun hiç böyle bir şey yaşadınız mı 7. 8. sınıfta?

Ah kankacım ah o ergenliğe erken giren kızlar yok mu? Ne çektirdiler bir bilsen.

12. Sınıfta iken değişik bir gruplaşmaya denk gelmiştim, sınıftaki kızlar başarı, ahlak her yönden ayrışmışlardı. Ve ben o yıl yeni geldiğim için her grubu da dinleme şansım oldu, 3 grup da birbirini beğenmiyordu. Şaşkınlığımdan ne diyeceğimi bilemedim.

Son düzenleme:
Kardeşim şuan kaç yaşındasın bilmiyorum ama hayatta ilerledikçe samimi bulduğun insan sayısı (kadın-erkek farketmeksizin) iki elin parmağını geçmeyecek ve insanların çoğunun çıkarları doğrultusunda ilişkiler kurmaya başladığını er geç anlayacaksın. Bu yüzden "sosyalizasyon" yerine "sosyal izalosyon"a doğru eğilimlerin bile olacak... Ve bunlar emin ol hiiçç üzerine düşünmeye değecek sorunlar bile değil, burada durup "insanlar açlıktan ölüyor" diye akıl felan vermeye kalkmayacağım tabiki ama şunu söyleyebilirim eril bir toplumda yaşadığımız için sadece erkek olduğun için bile bir sürü sıkıntıyla karşılacaksın; "İyi bir üniversite/bölüm kazan, Mezun olunca İş bul, Evlen (soyumuz devam etsin), (Bu algı değişmeye başlaşmış olsa bile) Evini geçindir " Bunların hepsi aslında şey demek "ERKEK ADAMSIN" Algısı başına çok bela açacak :) Demem o ki uzun lafın kısası olarak bunları düşünmene gerek dahi yok, derslerine bak, güzel oyunlar oyna, lisede okuyorsun iyi arkadaşlar edin (lise ortamı unutulmayan ortamlardandır), ailenle vakit geçir...
(Espri amaçlı olarak bırakıyorum bunu da buraya)

Var olmaz olur mu hiç. Hem benden hem yakın arkadaşlarımın yaşadıklarını anlatayım.

Sınıfta bir kız vardı, okula mümkün olduğunca gelmez hep bir bahane bulurdu. Bu gelmiş salak salak bağırıyor ben buna abim bi' sus lan diyorum sabah sabah kafa ütülüyor diye. Müdürün yanına gidip ona hakaret ettiğimi söylemiş, annesini çağırmış. P. Guard müdür de onu haklı buldu özür diletti. Sonra o kız kafam ağrıyor diye eve gitti.

Benim bir arkadaş var. Çocuk gerçekten saf ve kötülük düşünmeyecek bir insan. Dinine de gerçekten bağımlı. Bir kızın kolunu yanlışlıkla dokunmuş kız da gidip müdüre bu çocuk benim mememi elledi falan demiş. Bu çocuğu hiç sevmeyenler bile bu kızın dediğinin yalan olduğunu söyledi. İlginç bir durum. Çocuğa bir şey olmadı iyi ki. Tabii şahitler ortaya çıkasıya kadar P. Guard müdürün gazabına uğradı benim arkadaş.

Benim okulda olmadığım bir gün benim takıldığım tayfa (hepsi erkek) kütüphaneye gitmiş. Bu kütüphanenin yanında da kız soyunma odası var. En yukarıda ise küçük bir pencere var. Bu kızların ders sırasında orada olması kesinlikle yasak olmasına rağmen oradalar üstüne pencereden bakıyorlar diye iftira attılar benim arkadaşlara. P. Guard müdür tarafından bayağı azar işitmişler. Sonra kızın biri çıkıp doğruyu söyledi.

Benim sıra arkadaşım en yakın arkadaşımdı. Haliyle derste bir tık fazla konuşurduk. Önümüzdeki kızda sus deyip 20 saniye sonra yanındaki arkadaşı ile bağıra bağıra konuşurdu. P. Guard öğretmen ise onları haklı bulurdu.

Daha böyle onlarca olay yaşadığımı biliyorum da bir çoğunu tam hatırlamıyorum. Liseye geçince kurtulacağım umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı