Nedir bu anime pp aşkı?

Zevk meselesi. Şahsen birisi profil fotoğrafına anime koyunca acı çekmiyorum. Normali böyle olmalı.

Bunu yabancı bir forumda sorsaydınız size 'simp' yanıtı verirlerdi ama profil fotoğraf'ı anime olan herkes simp değil. Bana kalırsa tutkusunda veya sevgisinde kaynaklı birşey gerekmeli profil fotoğrafına koyuyorlar. Çok takınacak birşey yok.

Yarın da kalpli kütük bulur onu tatliş diye PP yaparlar. Belli olmaz yani. Her psikolojiyi anlamak kolay değil. Anlamaya da değmez zaten genelde.

Dostum animeciler geliyor kaç kurtar kendini

İnsanlar her şeye neden karışıyor? İstediğini koyar sana mı soracak? Ayrıca PP'ye anime fotosu koydu diye hakaret ediyorsan o senin geriliğindir.

Yarın da kalpli kütük bulur onu tatliş diye PP yaparlar. Belli olmaz yani. Her psikolojiyi anlamak kolay değil. Anlamaya da değmez zaten genelde.
Sen neyin kafasını yaşıyorsun? Sanane insanların zevkinden artık işsizlikten milletin zevklerine sardınız, baydı artık.

Vay be öyle agresifler ki profil fotoğraflarına laf edene bile hemen hakaret ediyorlar Siz o saçma sapan gerçek bile olmayan anime kızlarını fotoğraf yapmakta ne kadar özgürseniz başkaları da bunu beğenmemekte özgür. Bu kadar basit. İşinize gelmeyen yorum görünce saldırmayın hemen.
Gerçek insan olsa neyse diyeceğim gerçek bile değil

Bana göre çirkinler nasıl pp yapıyorlar anlamıyorum çok sevdiği için olabilir mesela.

Seni hiç ama hiç ilgilendirmiyor. Artık insanların koyduğu fotoğrafa da mı karışır olduk? Her şeye de karışmayın.

Yıllardır bunu merak ediyordum iyi ki sordunuz. Arkadaşlar milletin seçimlerinden bizene. Burası özgür bir ülke ve özgür insanlardan oluşuyor. Herkeste herkesin zevkine ve seçimine saygı gösteriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…