Need for Speed (2015) alınır mı?

qwildclaws

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar, NFS Payback'den sonra bir de 2015'i denemek istiyorum fakat oyunun hem 5 yıllık olması hem Payback'teki modifiye kıtlığı içimde bir korku yarattı. Oyun 5 yılın ardından alınmaya değer mi ve Payback ile aralarındaki farklar nelerdir?

Selamlar, NFS Payback'den sonra bir de 2015'i denemek istiyorum fakat oyunun hem 5 yıllık olması hem Payback'teki modifiye kıtlığı içimde bir korku yarattı. Oyun 5 yılın ardından alınmaya değer mi ve Payback ile aralarındaki farklar nelerdir?
Oyun aslında çok kötü değil, Payback'i sevdiyseniz sevme ihtimaliniz yüksek ancak PC platformunda aynı anda klavye ve gamepad takılı oldugunda sorun çıkarıyor ve EA forumlarında gördüğüm kadarıyla sorun düzeltilmemiş. O sebeple fazla oynamadan sildim ben. Bilginiz olsun.

Araba oyunlarının genelde grafikleri çok göze batmaz. 2005'de çıkan Most Wanted'ın grafikleri bile hala iyi görüyor. O yüzden 2015'de ki oyunu da oynayabilirsin. Bende NFS Heat ilk çıktığı aylarda almıştım yakında türkçe yaması çıkar demiştim. 1 yıl oldu kütüphanemde duruyor hala türkçe yaması çıkmadı yav :D biri el atsın şuna :D

Geri
Yukarı