Need for Speed Hot Pursuit Remastered tam ekran olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

II. Wilhelm

Hectopat
Makaleler
2
RAM
8 GB
Ekran kartı
RTX 4050
İşlemci
Ryzen 7 7735HS
Oyunu windowed halde sorunsuz oynayabiliyorum. Aynı şey borderless için de geçerli fakat oyunu ne zaman Fullscreen'e alsam 1 dk sonra windowed oluyor. Ayarlara girdiğimde ise fullscreen yazıyor. Oyunun dosyalarını doğrulattım ve modlar (windowed & borderless ve fullscreen) arasında geçiş yaptım. Sorun hala devam ediyor. Sorunu çözmek için yapmam lazım?

Wilhelm kardeşim, monitörünün çözünürlüğü oyunun otomatik olarak ayarlanan çözünürlüğünden düşük muhtemelen, çözünürlüğü değiştirip bir daha deneyebilirsin. Monitörün çözünürlüğünü görmek için(Windows 10'da): Masaüstü>Sağ tık>Görüntü Ayarları ve orada yazacaktır.
Olmadı ekran kartı ayarlarına bak, hiç gaming moduna almak bana nasip olmadı ama öyle oyunu optimize ederken sıkıntı yaşatıyor olabilir.
Doğu cephesini de biraz sıkı tut Kafkaslardan giriyorlar bize takviye gönderip duruyorlar bide olmuyor.

Wilhelm kardeşim, monitörünün çözünürlüğü oyunun otomatik olarak ayarlanan çözünürlüğünden düşük muhtemelen, çözünürlüğü değiştirip bir daha deneyebilirsin. Monitörün çözünürlüğünü görmek için(Windows 10'da): Masaüstü>Sağ tık>Görüntü Ayarları ve orada yazacaktır.
Olmadı ekran kartı ayarlarına bak, hiç gaming moduna almak bana nasip olmadı ama öyle oyunu optimize ederken sıkıntı yaşatıyor olabilir.
Doğu cephesini de biraz sıkı tut Kafkaslardan giriyorlar bize takviye gönderip duruyorlar bide olmuyor.
Monitörüm ile alakalı değil muhtemelen. Optimizasyon ile alakalı diye düşünüyorum. Çünkü birçok oyun oynadım bu laptopta ve hiçbirisinde 1-2dk sonra tam ekrandan atmadı. Oyunu silip tekrar kurmayı düşünüyordum ama akıcılık, borderlessda da sağlanıyor yani çok bir şey değişmez sanırım. Böyle bitireceğiz artık :D

Yeni konular

Geri
Yukarı