Need for Speed: Most Wanted 2005 nereden indirilebilir?

Peki bu mod gibi mi yoksa bunu indirdiğimde oyunda bununla beraber iniyor mu?

Ne zamandır aklımda indirmek ama indirmedim o nedenle çok sağlıklı bilgi veremem. Bence hazır modlanmış haldedir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne zamandır Need for Speed: Most Wanted 2005 oynamak istiyorum fakat oyun eski olduğu için orijinal sürümünü bulamadım. Mecbur korsan indirmem gerekecek, nasıl ve nereden indireceğimi de bilmiyorum.

Hocam repack mechanics'den indirebilirsiniz.

"Oldgamesdownload" diye bir site vardı. Bu tarz eski ve orijinaline ulaşmanın imkanı olmayan oyunları koyuyorlar galiba. Reklam falan da çıkmıyordu, virüs tarzı programlar da görmemiştim. Kolayca indirmiştim merak ettiğim bazı eski oyunları.

Sağ ol hocam indirdim oyunu oynuyorum fakat TR yama ve HD oynamak istiyorum hangi modu indirebilirim bilginiz var mı acaba?

Sağ ol hocam indirdim oyunu oynuyorum fakat TR yama ve HD oynamak istiyorum hangi modu indirebilirim bilginiz var mı acaba?
Birkaç ay önce ben de hd yapmak istemiştim. NFS Underground 1-2, Most Wanted ve Carbon'u HD yapmıştım. Daha doğrusu 2k yapmıştım. Bir dosya vardı, indirmesi basitti. Onu indirip gerekli klasöre atınca monitörün çözünürlüğüne ayarlıyordu oyunu ve tam ekran çok daha güzel oluyordu. Unuttum nerden indirdiğimi ama burada konusu vardı sanki, bir bakayım.

Bu konudan yapmıştım ben. Diğer eski NFS oyunlarının da bu tip dosyaları oluyordu. Onları da kurmuştum.

Birkaç ay önce ben de HD yapmak istemiştim. NFS Underground 1-2, Most Wanted ve Carbon'u HD yapmıştım. Daha doğrusu 2K yapmıştım. Bir dosya vardı, indirmesi basitti. Onu indirip gerekli klasöre atınca monitörün çözünürlüğüne ayarlıyordu oyunu ve tam ekran çok daha güzel oluyordu. Unuttum nereden indirdiğimi ama burada konusu vardı sanki, bir bakayım.

Bu konudan yapmıştım ben. Diğer eski NFS oyunlarının da bu tip dosyaları oluyordu. Onları da kurmuştum.

Sağ olun hocam.

Geri
Yukarı